Kurumsal Politikalarımız

Kurumsal Politikalarımız

Ürün kalitemizden, katma değerli hizmetlerimize; çalışan memnuniyetinden, müşteri memnuniyetine her alanda sürdürülebilir başarımızı oturmuş kurum kültürümüze borçluyuz. Kurum kültürümüzün temelinde ise kapsamlı kurumsal politikalarımız yatıyor. Bu politikalar sayesinde tüm faaliyetlerimizi kişilerden ve pazar dinamiklerinden bağımsız şekilde aynı kaliteyi sunacak şekilde tasarlıyoruz.

Isıtma ve soğutma sektörünün lider kuruluşu olmamızın sırrını da sahip olduğumuz kaliteli insan gücünde görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki fark yaratmak için 20 yıla yaklaşan tecrübeyle alanında uzman kişiler tarafından oluşturulan kurumsal politikaların yanı sıra bu politikaları kusursuz uygulayacak kadrolara da sahip olmak gerekiyor.

Müşteri odaklı yaklaşımımızı sektörün ihtiyaç ve beklentilerini MIT markalı ürünlerimize en iyi şekilde yansıtarak gösteriyoruz. Yenilikçi çizgimize uygun modern üretim ve pazarlama anlayışımızı, uzman mühendislerimizin değerli tecrübeleriyle birleştirerek, ısıtma-soğutma ve iklimlendirme sektörünün standartlarını yükseltiyoruz.